4 הצעות לבילוי עם הילדים בפארק ת"א

ליטופים, האכלה ומשחק עם בעלי חיים
שהייה במחצית בעלי חיים ידועה בתור בילוי מומלץ וחשוב עבור ילדים. היכרות עם החיות המתוקות מקרוב מסייעת להתפתחות רגשית של הילד אף מונעת פחדים. מחפשים פינת חי שקטה, אותנטית ונעימה? תוכלו למצוא גם אותה בפארק שלנו. בקרבת האגם משתלבת לה פינת חי מלאכותית שנראית ומרגישה טבעית לחלוטין. הבילוי בה מתאים לילדים בכל הגילאים, וגם להורים מהווה תזכורת נעימה לימי הילדות.

שיט משפחתי בלב האגם
בפארק ת"א נמצאים שני אגמים מלאכותיים עצומים ויפהפיים, שקשה להאמין כי הם בלב העירוני הפועם של מדינת ישראל. באגם הקטן (יחסית), תוכלו לשכור כל המשפחה סירת פדלים, להפגין שיתוף פעולה ולפדל יחד על הרקע הפסטורלי הקסום שסביבכם. באגם השני, ששטחו 44 דונם, תוכלו ״להתפרע״ ולהתנסות בסקי מים בכבלים – ספורט ייחודי, כיפי וקייצי במיוחד.

רביד עיני

טיול אופניים משפחתי בחיק הטבע
הילדים עדיין לא יודעים לרכב? קחו אותם לשבילי האופניים הבטוחים, המרווחים והשקטים שבפארק תל אביב. בטבע השקט, הילדים יוכלו להתאמן ברכיבה ואתם תוכלו לזכות לקצת אסקפיזם מההמולה העירונית. כשכל המשפחה כבר תהיה מאומנת ומיומנת – תוכלו לחזור לפארק ולקיים בו מרוץ אופניים משפחתי בשבילים המסומנים! אם אין לכם אופניים, תוכלו פשוט לשכור אותם שם!

Play day במדשאות הפארק
באירופה, אחד מהמנהגים הקבועים של הורים לילדים הוא לעשות תורניות של "ימי משחק" המשותפים ל-3-4 ילדים ביחד. ובאירופה כמו באירופה, מרבית ההורים פשוט לוקחים את הילדים לשחק בפארקים שליד הבית. בפארק תוכלו לקחת את הילדים לרוץ, לקפוץ ולהשתולל בחיק הטבע על המדשאות הרחבות ובשדות הפורחים. בנוסף, תוכלו לערוך פיקניק מהנה שייחקק להם בזיכרון.

כריסטין-מקרובסקי

כשהילדים כבר מפנטזים על שעות של משחקים בטאבלט, הוציאו אותם להתרענן בחיק הטבע, וצאו לבלות יחדיו בפארק הענק שנמצא במרחק הליכה מהבית!

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם