הצעה לבילוי מושלם עם הכלב בפארק תל אביב

29.03.2018

כל הכלבים הבריאים, ובייחוד הצעירים, זקוקים לשעה וחצי ביום לפחות של פעילות בטבע, שבה הם מוציאים אנרגיה, רצים ומשחקים כאוות נפשם. היות שהכלבים חיים איתנו בסביבה אורבנית וגם נמצאים לא מעט לבדם בחוסר מעש – נאגר בהם הצורך לרוץ, לחפור, לרחרח ועוד. במילים אחרות, לפעמים הכלבים שלנו צריכים פשוט להיות כלבים, אבל אין להם כל כך איך. פארק תל אביב, המשלב משטחים עם דשאים, עפר ואדמה – הוא בדיוק הפתרון לכך.

להבדיל מגינות הכלבים הקטנות (והנחמדות, ללא ספק) שיש לנו בתוך העיר – בפארקים הכלבים יכולים ליהנות ממרחבים גדולים ומאפשרים באמת. עבור כלבים מפוחדים ו/או תוקפניים יותר, הפארק הוא לוקיישן אידיאלי לטיול ופעילות במהלך היום, שכן הבילוי שלהם בגינת כלבים יכול להיות בעייתי.

פעילויות עם הכלב בפארק תל אביב: אימון משותף עם החבר הכי טוב

  1. כלבים אוהבים לרוץ, ואתם – צריכים מדי פעם לרוץ! לבשו בגדי ספורט, הצטיידו בבקבוק מים וצאו לריצה משחררת עם הכלב בפארק. לכאורה הוא זה שצריך לפרוק את האנרגיה שלו בפארק, אבל אנחנו מבטיחים שגם לכם זה יעשה רק טוב.
  2. משחקי ״רוץ-תביא״ – כל וטרינר יגיד לכם שמדובר בפעילות מועדפת וחיונית עבור כלבים. בתוך העיר הצפופה אין באמת לאן לזרוק את העצם או החפץ שהכלב צריך לרוץ ולהביא, אבל בפארק אתם לגמרי יכולים לאתגר אותו.
  3. טיול אופניים – לא מתחשק לכם לרוץ? קשרו את הרצועה לאופניים, ורכבו במהירות שתאפשר לכלב שלכם לרוץ לצדכם. גם הכלב וגם אתם תיהנו מהטבע שסביב, מהרוח הנעימה ומתחושת החופש.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם