כך נראית פינת החי של פארק מנחם בגין

פארק מנחם בגין הוא פארק רחב ממדים, עשיר בצמחייה וגבעות ירוקות. הוא נמצא אמנם בקרבת אזור מגורים, אך פותח מעין שער בלתי נראה אל המציאות הקסומה של הטבע. הפארק מהווה למעשה אחד מאתרי הטבע הענקיים והחשובים באזור מרכז הארץ, אזור שהולך ומידלדל מסביבה ירוקה וטבעית. לא בכדי הוא מה שמושך ישראלים מכל הארץ לטייל עם הילדים במהלך החגים.

באופן כללי, אזורים ירוקים טבעיים הולכים ונעלמים בנוף האורבני שבו אנו חיים, וכך גם מקומות המגורים של חברינו בעלי החיים. אך הפארק, שממוקם בלב הארץ וחולש על פני 500 דונם, עודנו רווי חיים. עם עצי איקליפטוס רבים, שיחים, צמחים ססגוניים ומדשאות – פארק בגין הוא ביתם של עשרות בעלי חיים, וקולט אל חיקו מגוון ביולוגי שנפלט מבתי הגידול השונים שהולכים ונעלמים.

פינת חי – הבילוי האולטימטיבי לחג
מחפשים פעילות משפחתית מהנה לחג? ארזו מעט נשנושים בסל, ולכו לחוות את הטבע במיטבו, ממש ליד הבית! התחילו בפיקניק נחמד על כר דשא מוצל למרגלות האגם, ולאחר מכן התקדמו אל הפינה הדרום-מזרחית של הפארק ­– שם תמצאו פינת חי שוקקת חיים. אנחנו לא מדברים על גינת כלבים או על האזור בו מתאספים חתולי השכונה, אליהם הילדים כבר רגילים הילדים, אלא על חיות של ממש!

בפינת החי של הפארק תוכלו להרחיב את אוצר המילים של הילדים כשזה נוגע לבעלי חיים, אבל, קודם כל, את הידע וההיכרות עימם. בפינת החי של הפארק נמצאים, בין היתר, איילים נקודים, ננדו, טווסים וחיות נוספות. נקודה מוצלחת ממנה תוכלו להשקיף על ציפורים צבעוניות ועופות אמו שחגים בשמים, היא הגבעה המזרחית הבולטת, ממנה תוכלו לנצור תמונה של אופק אשר כולו ירוק.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם