אודות אלעד ישראל מגורים החדשה

סביבת מגורים היוצרת אושר יומיומי
בכל תכנון של מתחם מגורים חדש אנו בוחנים כיצד נוכל ליישם את חזון החברה שלנו: ליצור סביבת מגורים עדכנית המתאימה לרוח הזמן והתקופה אשר תיצור לדיירים שלנו אושר יומיומי. שכונות מגורים, מגדלי יוקרה, שטחי מסחר או משרדים כולם נעשים בחדוות יצירה ושואפים לייצר אנרגיית חיים חיובית.

מעבר לעובדה שמתחמי המגורים שלנו מתמקדים באיכות של כל אחת מהדירות , אנו מקפידים גם על פיתוח סביבת המגורים. באופן זה אנו יוצרים שכונות מגורים , מתקדמות ויעילות המעניקות רמת חיים גבוהה עם איכות חיים מצוינת.

מתחמי המגורים שלנו מתוכננים בשלמותם מראש וכוללים כמה מרכיבים:

* פיתוח תשתיות בתיאום עם הרשויות: כניסות לשכונה, כבישים, מדרכות, תאורה ושטחים ירוקים.
* הקמת מרכזים מסחריים ומבני ציבור שיאפשרו למצוא הכל בקרבת מקום.
* פיתוח מוסדות חינוך עם הרשות המקומית, כך שבתי הספר והגנים יהיו קרובים לבית.

חברת אלעד ישראל מגורים החדשה (לשעבר חברת "דנקנר השקעות") מתמחה בבנייה של פרויקטים למגורים בישראל. החברה עוסקת בייזום, בהקמה ובבניית פרויקטים של נדל"ן איכותי הכוללים פיתוח סביבות מגורים חדשניות, ומגדלי יוקרה הנבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מתחמי מגורים אלו מציעים שילוב של מגורים לצד שירותים עירוניים אשר השפעתם על רווחת התושבים גבוהה מאוד: מרכזים מסחריים, פארקים מטופחים, כבישים, תשתיות  ומוסדות חינוך לילדי השכונה החדשה.

מה מניע אותנו?

חב' אלעד ישראל מגורים החדשה כאסטרטגיה משתדלת להנגיש לכולם את הזדמנות המגורים באזורי הביקוש, תוך התמקדות במטרופולין תל אביב וערי הלוויין שלה ובירושלים . החלטה זו הביאה אותנו ליזום פרויקטים עדכניים המיועדים למשפחות צעירות ולמשפרי דיור בתל-אביב. משפחות צעירות החולמות לרכוש דירה במרכז אך התקציב העומד לרשותן אינו מאפשר זאת, תוכלנה כעת להגשים את החלום בהתאם לתכנון הכלכלי המתאים להן מבחירת גודל הדירה ומספר החדרים, כל זאת על-מנת לסייע בפתרון ההון העצמי הנדרש.

תוצאות פעילותנו שינו לחלוטין את פני מפת הנדל"ן באזורים בהם אנחנו בונים: בניית שכונת מגורים חדשה למשפחות, מעל הפארק הגדול בתל אביב, הפכה לאטרקטיבית, מזמינה ובעלת תמהיל אוכלוסיה צעיר  ואיכותי הבונה קהילה חדשה.

מה היו המניעים שלנו?

* הרצון לפתח ולהשביח  מחדש אזורים של התחדשות עירונית.
* הצורך להפוך את השכונה החדשה לפרויקט נחשק, משפחתי ואטרקטיבי.
* השאיפה להעלות את ערך הדירות בבנייני המגורים שנבנו במסגרת הפרויקט החדש.

 

החברה מהמובילות בישראל בבניית פרויקטים של נדל"ן למגורים

השילוב בין הנהלה מקצועית בתחום הנדל"ן לבין חשיבה אסטרטגית מדוקדקת הנשענת על ניסיון של שנים רבות, הפך אותנו לחברה המובילה בתחום בניית פרויקטים של נדל"ן למגורים בישראל. מתחמי המגורים האיכותיים של החברה כוללים פרויקטים יוקרתיים של נדל"ן במרכז כמו אורבן פארק ראשונים או פארק תל אביב ופרויקטים של נדל"ן בשרון, בתל אביב, בפתח תקווה ובנתניה.

אנו בחברת אלעד ישראל מגורים החדשה מקפידים על שירות ורואים ברכישת הדירה כרכישה המשמעותית ביותר של אדם בחייו, לכן אנו מעניקים תכנון מקצועי לקהל הלקוחות שלנו, והתאמה אישית לכל דייר ודייר בפרויקט, החל משלבי התכנון ועד לרכישת הדירה עצמה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם